Prekių katalogas

LONG FENG. Silikoninis kraikas kačių tualetams

 • LONG FENG. Silikoninis kraikas kačių tualetams

  Tūris Kaina Pirkti
  3,8 l
  Kaina 589 
  Kodas: 33333
  Į krepšelį  
  10 l / 5 kg
  Kaina 1599 
  Kodas: 0940203
  Į krepšelį  

  Bekvapis silikoninis kraikas. Nedulka, puikiai sugeria drėgmę ir kvapus. Nesušoka

 • Puikiai sugeria ir neutralizuoja kvapus. Milijonai mikroskopinių porų kiekvienoje granulėje greitai sugeria skysčius kaip kempinė. Kvapai ir nešvarumai sulaikomi viduje. Silikoninis kačių kraikas išlaiko orą ir aplinką švarius.

  Nedulka. Dėka specialios kačių kraiko granulių formos ir dydžio, jis nelimpa prie jūsų katės kailio ir letenų bei nedirgina jūsų akių ir katės nosies.

  Natūralus ir Saugus. Silikoninis kačių kraikas yra 100 procentų natūralus, skaidomas bioorganizmų, netoksiškas ir ekologiškas.

  Naudojimas: įberkite kraiko 3,5-4 cm sluoksniu į katės tualetą. Padėkite sausoje ir šiltoje vietoje. Reguliariai pašalinkite ekskrementus. Kraiką pakeiskite nauju.

  Atkreipkite dėmesį: Kraiko dėžę ir nepanaudotą kraiką laikykite sausoje vietoje. Prieš užpildant kraiku katės tualetą kruopščiai išvalykite ir išsausinkite. Kad katė greičiau priprastų prie naujo kristalinio kraiko jį sumaišykite su senuoju. Naudojant tualetą daugiau nei vienai katei patartina dažniau keisti kraiką.

  Svarbu: Patartina dėvėti gumines pirštines ir po katės tualeto valymo plauti rankas. Besilaukiančioms moterims rekomenduojama laikytis higienos normų. Kačių kraiką laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • Alternatyvios prekės

  CAT'S BEST OKOPLUS ORIGINAL. Natūralus sušokantis kraikas
  Kodas: 09500

  Sušokantis natūralus medžio drožlių kraikas kačių tualetams

  Kaina 1055  - 2974