Prekių katalogas

ROYAL CANIN PERSIAN ADULT, 12 x 85 g

 • ROYAL CANIN PERSIAN ADULT, 12 x 85 g

  Kodas: 0501165

  Visavertis subalansuotas ėdalas suaugusioms Persų veislės katėms virš 12 mėnesių amžiaus

  Gamintojas
  Royal Canin
 • Persų katė turi ilgiausią ir tankiausią kailiuką iš visų kačių veislių. Štai kodėl „ROYAL CANIN® Persian Adult“ sudėtyje yra išskirtinis maistinių medžiagų kompleksas, padedantis apsaugoti odą nuo pažeidimų, palaikyti gerą odos ir kailio sveikatą.

  Dėl savo ilgo kailio persų katės yra linkusios į plaukų savelų susidarymą, o tai gali sukelti diskomfortą. Tačiau naudojant „ROYAL CANIN® Persian Adult“, pašalinami palaidi plaukai, kontroliuojamas plaukų gumulo formavimasis ir natūralus stimuliavimas žarnyne per specifinį pluošto mišinį (įskaitant psilį, kuriame gausu gleivių).

  Specialiai ilgiems plaukams

  Išskirtinis maistinių medžiagų derinys, padedantis palaikyti odos ir kailio sveikatą

  Pritaikyta tekstūra

  Pritaikyta tekstūra

  Sveika šlapimo sistema

  Padeda palaikyti sveiką šlapimo sistemą

  Sveikas virškinimo traktas

  Padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą

  SUDĖTIS: mėsa ir gyvuliniai dariniai, žuvis ir žuvų dariniai, grūdai, augalinės kilmės dariniai, aliejai ir riebalai, mineralai, įvairūs cukrūs, mielės.

  PRIEDAI(per kg)Maistiniai priedai: Vitaminas D3: 330 TV, E1 (Geležis): 11 mg, E2 (Jodas): 0.24 mg, E4 (Varis): 1.9 mg, E5 (Manganas): 3.4 mg, E6 (Cinkas): 34 mg - Technologiniai priedai: klinoptilolito kilmės nuosėdos0.4 g.

  ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS: Baltymai: 9% - Riebalų kiekis: 6% - Neapdoroti baltymai: 1.9% - Neapdorota ląsteliena: 1% - Drėgmė: 78.5%.