Prekių katalogas

Royal Canin Sterilised Jelly, 12 x 85 g

 • Royal Canin Sterilised Jelly, 12 x 85 g

  Kodas: 12x0502660

  Visavertis pašaras suaugusioms sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams (ploni griežinėliai drebučiuose).

  Gamintojas
  Royal Canin
  Mėsos rūšis
  Paukštiena
 • Kai katės yra sterilizuojamos, jų mitybos poreikiai pasikeičia, palyginti su katėmis, kurios nebuvo sterilizuotos arba kastruotos. Dėl sterilizacijos jūsų katė turės mažesnius energijos poreikius ir gali būti ne tokia aktyvi.

  Dėl kontroliuojamo energijos kiekio ir vidutinio riebalų kiekio ROYAL CANIN® Sterilized in Jelly padeda palaikyti ir išlaikyti sveiką svorį, ypač kai patiekiama su tiksliu dienos racionu.

  ROYAL CANIN® Sterilized in Jelly yra sukurtas taip, kad atitiktų optimalų mitybos profilį, kurį instinktyviai renkasi suaugusios katės. Taip užtikrinama, kad jūsų katė lengvai suvartotų maistinių medžiagų, kurių jai reikia gerai bendrai sveikatai palaikyti.

  ROYAL CANIN® Sterilized in Jelly taip pat turi kruopščiai apgalvotą mineralų balansą, kuris padeda palaikyti jūsų katės šlapimo sistemos sveikatą.

  SUDĖTIS: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, javai, daržovių perdirbimo produktai, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, mineralai, cukrus.

  PRIEDAI (kilograme pašaro): Maistiniai priedai: vitaminas D3 - 100TV, E1 (Geležis) - 2,9mg, E2 (Jodas) - 0,28mg, E4 (Varis) - 2,2mg, E5 (Manganas) - 0,8mg, E6 (Cinkas) - 8mg. Technologiniai priedai: nuosėdinės kilmės klinoptilolitas - 0,2g.

  ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS: žali baltymai - 9%, žali riebalai - 2,6%, žali pelenai - 1,4%, žalia ląsteliena - 1,6%, drėgnis - 81%.

 • Alternatyvios prekės

  Prestige Pate Pollo (su vištiena), 400 g
  Kodas: 2711150

  Konservuotas maistas katėms su vištiena

  Kaina 198
  CARNY ADULT RIND PUR su jautiena
  Kodas: Carny rind
  Mėsos rūšis
  Jautiena

  Konservuotas ėdalas katėms su jautiena

  Kaina 189 - 270
  Royal Canin Sterilised Gravy, 12 x 85 g
  Kodas: 12x0518556

  Visavertis pašaras suaugusioms sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams (ploni griežinėliai padaže).

  Kaina 1550