Prekių katalogas

JBL Cleany

 • JBL Cleany

  Kodas: 0161361
  Kaina 679 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Šepetys akvariumo žarnų valymui

  Gamintojas
  JBL
  • Filtrų ir žarnoms valyti, kad nesumažėtų našumas dėl užteršimo
  • Lengva naudoti: į žarną įkiškite tinkamą šepetėlį ir išvalykite
  • 160 cm ilgio – valo bet kokią žarną, kurios vidinis skersmuo nuo 9 iki 30 mm (tinka bet kokiems JBL išoriniams filtrams)
  • Iki 30% didesnis filtro veikimas, apsaugo nuo galios praradimo: pilnas srautas, palaiko biologinę pusiausvyrą akvariume
  • Sudėtis: 1 plieninė 160 cm ilgio virvelė su mažu ir dideliu šepečiu galuose

  Priežiūra ir valymas

  Maisto, augalų ir medžiagų apykaitos produktų likučiai teršia akvariumą. Dėl akvariumo valymo, priedų ir reguliaraus dalies vandens pakeitimo gyventojai jaučiasi geriau ir džiugina akvariatorių.

  Išvalykite žarnas

  JBL dvigubos žarnos šepetys dėl savo labai lanksčios plieninės spiralės šerių galiukų valo žarnas ir taip padidina filtro našumą 30%.

  Reguliarus valymas palaiko biologinę pusiausvyrą akvariume ir apsaugo filtrus nuo galios praradimo. Vidinę žarnų taršą sukelia ne tik dumbliai, bet ir normalūs biologiniai procesai: ant plastiko susidaro bakterijų sluoksnis, o tai žuvims nėra problema. Tačiau ši „gleivių“ danga, kaip jau minėta, sumažina vandens tekėjimą 30%!

  Patogus naudoti

  Atjunkite žarną nuo prietaiso, į vamzdelį įkiškite plieninę spiralę su šepečiais galuose ir išimkite. Valykite maždaug kartą per du mėnesius.