Prekių katalogas

Royal Canin Sterilised Gravy, 12 x 85 g

 • Royal Canin Sterilised Gravy, 12 x 85 g

  Kodas: 12x0518556
  Kaina 1450 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Visavertis pašaras suaugusioms sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams (ploni griežinėliai padaže).

  Gamintojas
  Royal Canin
  Mėsos rūšis
  Vištiena

 • Idealus svoris
  . Padeda palaikyti idealų svorį.
  Sveika šlapimo sistema. Padeda palaikyti sveiką šlapimo sistemą.
  Instinktyviai pasirenkama. Sukurta taip, kad atitiktų optimalų makro mitybos profilį, kurį instinktyviai renkasi suaugusios katės.

  Sterilizuotoms katėms keliami kitokie reikalavimai, palyginti su katėmis, kurios nebuvo kastruotos ar sterilizuotos. Štai kodėl ROYAL CANIN® Sterilized in Gravy yra specialiai sukurtas atsižvelgiant į jūsų sterilizuotos suaugusios katės mitybos poreikius.

  ROYAL CANIN® Sterilized in Gravy- kontroliuojamas energijos kiekis ir nedidelis riebalų kiekis padeda apriboti tikimybę, kad jūsų katė priaugs antsvorio, ypač kai patiekiamas tinkamas dienos racionas.

  ROYAL CANIN® Sterilized in Gravy yra sukurtas taip, kad atitiktų optimalų mitybos profilį, kurį instinktyviai renkasi suaugusios katės – kad jos suvartotų maistines medžiagas, kurių reikia gerai bendrai sveikatai palaikyti.

  ROYAL CANIN® Sterilized in Gravy taip pat turi kruopščiai apgalvotą mineralų balansą, kuris padeda palaikyti jūsų katės šlapimo sistemos sveikatą. Kad būtų patenkinti kiekvienos katės individualūs pageidavimai, ROYAL CANIN® Sterilized taip pat galima įsigyti kaip šlapią maistą minkštame ir skaniame pašteto pavidale arba gabalėliais želėje, o taip pat kaip sausą maistą su skania ir traškia granule.

  Jei ketinate maitinti mišriai, tiesiog vadovaukitės mūsų šėrimo gairėmis, kad užtikrintumėte, jog jūsų katė gautų tikslią šlapio ir sauso maisto kiekį, kad gautų optimalią naudą.

  Sudėtis
  mėsa ir gyvulinės kilmės produktai, grūdai, augaliniai produktai, mineralai, augaliniai baltymų ekstraktai, cukrus.

  Priedai
  vitaminas D3: 40 UI, E1 (geležis): 4,5 mg, E2 (jodas): 0,5 mg, E4 (varis): 3 mg, E5 (manganas):1,5 mg, E6 (cinkas), 15 mg, riebalų rūgščių n-3: 1,9 g, riebalų rūgštys n-6: 12 g. Technologiniai priedai: pentanatrio trifosfatas: 0,3 g, kalcio sulfato pagrindu: 4,7g.

  Sudėties analizė
  žali baltymai 9%, žali riebalai 2,5%, žali pelenai 1,6%, žali ląsteliena 1,5%, drėgmė 81,5%.

   

 • Alternatyvios prekės

  Royal Canin Urinary Care, 12 x 85 g
  Kodas: 12 x 0521841

  Visavertis pašaras suaugusioms katėms (ploni griežinėliai padaže).

  Kaina 1560